Delfin Reklam logosu
Hatıra Flama / İpe Dizili Bayrak
İpe dizili bayraklar, siyasi partilerin, seçim zamanlarında propaganda yapabilmeleri için kullandıkları bir tanıtım şeklidir. Siyasi partilerin kendilerini halka duyurmak, reklam yapmak amacı ile kullandıkları bu bayraklar, oldukça önemlidir. Çok sayıda bayrağın, bir ipe dizilmesi ile ipe dizili bayrak adını alırlar. İpe dizili flamalar ise, genellikle yüksek yerlere asılır. Halkın rahatlıkla görebileceği ve insanların dikkatini çekeceği bir konumda bulunmaları önem taşımaktadır.
İpe dizili bayrakların üretimi ile bayrak firmaları ilgilenmektedir. Bayrak firmaları, bu bayrakları, dijital baskı ve empirme yöntemleri ile üretmektedir. İpe dizili bayraklar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için ilgili firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

İpe Dizili Bayrakların Kullanımı

İpe dizili bayrakların, genellikle siyasi partiler tarafından kullanıldığı bilinse de başka yerlerde, başka amaçlarda da kullanıldıkları görülmektedir. Yeni açılan mağazalarda ya da çeşitli devlet alanlarında ipe dizili flamalara rastlamak mümkündür. Süsleme amacıyla kullanılan ipe dizili flamalarla, iyi derecede reklam sağlanabilmektedir.
İpe dizili bayraklara, siyasi partilerin seçimleri zamanında sıklıkla rastlanmaktadır ancak ipe dizili bayraklarınkullanım alanı oldukça geniştir. Günlük hayatta da, mağazaların indirim zamanlarında, mağazaların ve yeni mekanların açılışında, düğün salonlarında ve çeşitli diğer mekanlarda ipe dizili bayraklara rastlanabilmektedir. İpe dizili bayrak ile ilgili bilgi almak için, internetten yararlanabilirsiniz.

İpe Dizili Bayrakların Üretimi

İpe dizili bayrak üretimi, belirli bayrak firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. İpe dizili flamalar, belirli ebatlarda üretilmektedir. Üretim için genellikle dijital baskı ve empirme yöntemleri kullanılmaktadır. İstenilen renklerde, istenilen baskı ile istenilen sayıda ipe dizili flama üretimi gerçekleşebilmektedir. İpe dizili flamalarlailgili bilgi almak ya da sipariş vermek için, firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir.
İpe dizili bayrakların fiyat aralığının firmadan firmaya değişiklik gösterdiği bilinmektedir.
Hemen Ara