Delfin Reklam logosu
Çanta

Promosyon Çanta

Promosyon çanta imalatı, düşünüldüğünden daha komplike bir iş olup, mutlaka bez çanta konusunda uzman firmalarca yapılmalıdır. Bir bez çanta imalatı 4 ana bölümden oluşur ve bu bölümler sırası ile aşağıdaki gibidir.
Promosyon çanta imalat dizayn aşaması, öncelikle müşterinin istekleri doğrultusunda bir taslak oluşturulur ve bunun için müşteriden baskının dizaynı, çantanın ölçüleri, kumaşın cinsi, hangi baskının uygulanacağı, dikişte istenilen özellikler ve ambalajlama bilgileri alınır.
Buna göre bir şablon sözleşme hazırlanır ve karşıklıklı onaydan sonra imalat sürecine başlanır.
Promosyon çanta imalat baskı aşaması, bu aşamada müşterinin dizaynına uygun olan serigrafi, ofset, flekso yada emprime baskılardan uygun olan baskı çeşidi seçilir ve daha önceden seçimi yapılan kumaşlar baskıya alınır.
Promosyon çanta imalat dikim aşaması, baskı öncesi yada sonrasında kesimi yapılan kumaşlar daha sonrasında dikiş işlemi için atölyeye alınır. Burada yine müşteri tercihlerine göre biye, zarf, zigzag, çift dikiş gibi kriterler eşliğinde kesilmiş kumaşlara birleştirme işlemi yapılır.
Promosyon çanta imalat ambalajlama aşaması, yine müşteri isteği üzerine karton koli içinde plastik torbalara konularak ambalajlama işlemi yapılır. Eğer üretim mikarı yüksek ise paletleme işlemi de yapılır.
Hemen Ara